Herşey Kontrol Altında...
Türkçe English
 
   MENÜLER
Biyometrik Çözümler
» iris tanıma
» Yüz tanıma
» Damar Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» ses tanıma
RFID Çözümleri
» Araç Takip
» Hasta Takip
» Hayvan Takip
» Kamyon Takip
» Demirbaş Takip
» Kartlı Geçiş Panelleri
Güvenlk Çözümleri
» Bekçi Tur Saati
» CCTV Kamera
» Metal Dedektörler
» X-Ray Cihazları
» Güvenlik Tur Kontrol
» Anahtar Yönetimi
» Turnike ve Bariyerler
Yazılım Çözümleri
» Personel Kontrol
» Geçiş Kontrol
» Spor ve Sağlık Klübü
» Yemekhane
» Akıllı Kart Sistemi
» Otopark Yönetimi
 
 

Parmak İzi Tanıma


 

Parmak İzi Tanıma Sistemi Nasıl çalışır?

 

 

 

• Harita-benzeri yapı bir tür yer alan parmak ucu aslında gelir projeksiyonları ve girintiler oluşur. Eğrileri ve açıların belirli bir noktadan aygıtları birbirine bu girinti ve çıkıntılar okuma parmak izi belli şifreleme algoritması birbirine mesafeyi algılar oluşturur. Daha önce parmak izi cihazı yeniden öğretti bu algoritmanın temelinde cihazda depolanan zaman eşleştirme gerçekleşir.

 

 

 

Parmak İzi Tanıma Süreci: parmak ucu insan biyometri için uyum gibi benzersiz yaratılmıştır. Bu yapı benzer veya en güvenilir şifreleme yöntemi olarak aynı bir insanda herhangi bulunamıyor.

 

 

 

Parmak İzi Okuyucu: Parmak izi okuyucu sensör SUPRA fazla Ar-Ge yatırımı biyometrik sektör firmalarının yenileme olduğunu üreten sayılı firmalardan biridir. Dolayısıyla kalitesi yüksek çalışma verimi şirketimizin taahhüdü önemi, çünkü bu tür garanti ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri Supreme çalışmayı seçmiştir.

 

 

 

Bio Serisi parmak izi okuyucu ödüllü transit sistemi algoritması eşsiz performans sağlar. Biyometrik parmak izi tanıma hızlı sektör süresi ve onaylamak zorundadır. Yüce ürünün en önemli özelliklerinden biri, doğrudan kullanıcı parmak sensörü dokunmatik yoktu.

 

 

 

Parmak sensörü koruyucu koyu gözlük ile bir okuma alanı vardır o nedenle bu tür kir gibi dış etkenlerden etkilenen petrol çok duyarlı sensör cihazı.

 

 

 

Entegrasyon: Mevcut sisteme parmak izi tanıma sistemi, (personel kartı veya başka bir sistem), senin yazılımı ile entegre etmek son derece kolay olabilir. Ağ üzerinden bağlanması da rahatlık ve kullanım kolaylığı hem de sunuyor.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Map

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (212) 603 0081
info@tekvetek.com
Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler
İstanbul Türkiye