Herşey Kontrol Altında...
Türkçe English
 
   MENÜLER
Biyometrik Çözümler
» iris tanıma
» Yüz tanıma
» Damar Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» ses tanıma
RFID Çözümleri
» Araç Takip
» Hasta Takip
» Hayvan Takip
» Kamyon Takip
» Demirbaş Takip
» Kartlı Geçiş Panelleri
Güvenlk Çözümleri
» Bekçi Tur Saati
» CCTV Kamera
» Metal Dedektörler
» X-Ray Cihazları
» Güvenlik Tur Kontrol
» Anahtar Yönetimi
» Turnike ve Bariyerler
Yazılım Çözümleri
» Personel Kontrol
» Geçiş Kontrol
» Spor ve Sağlık Klübü
» Yemekhane
» Akıllı Kart Sistemi
» Otopark Yönetimi
 
 

Kartlı Geçiş Panelleri


Proximity-Kartlı Geçiş Sistemine Genel Bakış: 

• RF teknolojisinin kullanıldığı bir diğer alanda uzun süredir kullanılan proximity kartlardır. Bu kartlarla sağlanan geçiş sistemi işletmelerde personelin belli noktalardaki geçişlerini denetlemek yada sınırlamak için kullanılmaktadır..Sinyal olarak daha zayıf olduğu için TAG yada Proximity Kartların daha kısa mesafeden okutulmasıyla geçiş kontrolü sağlanır.

Proximity-Kartlı Geçiş Sistemi: Proximity Kartlı GKS Çözümü 3 ana üründen oluşur. Proximity Personel Kartları, Kart Okuyucu ve Geçiş sistemini tetikleyen otomatikler.

Kart Okuyucular: Kart okuyucular kart seçimine göre değişiklik gösterirler.Hangi tip kartı kullanacaksanız kart okuyucuda aynı tip olmalıdırlar. Manyetik, Barkot, Proximity, Mifare ve Iclass Kart Okuyular Mevcuttur.Kart Okuyucular; Proximity Kartlar, Kart Okuma Cihazları, Geçiş sistemi (Turnike yada Kapılara monte edilecek Otomatikler) olarak sıralanabilir.

Kartlar: Kartların hepsinin ebatı 85x54mm olmasına karşın herbirinin teknolojisi ayrıdır. Kartlar uygulama yerine göre özel seçilmelidirler. Tüm kart çeşitlerine personelin fotografı ve özlük bilgileri basılabilmektedir. Her personel kendine ait kartını işe gelişlerinde ve gidişlerinde kart okuyucuya okutur.Kayıt saati ve tarihi aynı anda online olarak yazılımın veritabanına gelir ve depolanır. İstenilen zaman da istenilen bilgisayardan veya internetten raporlama yapılabilirKartlar; İhtiyaca göre, Mifare Kart, HID Kartlar, EM Kartlar gruplandırılabilir.

Otomatikler: Yazılımlar işletmenizin büyüklüğüne göre seçilmelidirler. Küçük işletmelere özel KOMPAKT Orta ölçekli işletmeler özel STANDART Büyük işletmeler için PRO versiyon. Yazılımlar tamamen Microsoft dilleri ile geliştirilmişlerdir. Veritabanı olarak Microsoft SQL database tercih edilmiştir.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Map

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (212) 603 0081
info@tekvetek.com
Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler
İstanbul Türkiye