Herşey Kontrol Altında...
Türkçe English
 
   MENÜLER
Biyometrik Çözümler
» iris tanıma
» Yüz tanıma
» Damar Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» ses tanıma
RFID Çözümleri
» Araç Takip
» Hasta Takip
» Hayvan Takip
» Kamyon Takip
» Demirbaş Takip
» Kartlı Geçiş Panelleri
Güvenlk Çözümleri
» Bekçi Tur Saati
» CCTV Kamera
» Metal Dedektörler
» X-Ray Cihazları
» Güvenlik Tur Kontrol
» Anahtar Yönetimi
» Turnike ve Bariyerler
Yazılım Çözümleri
» Personel Kontrol
» Geçiş Kontrol
» Spor ve Sağlık Klübü
» Yemekhane
» Akıllı Kart Sistemi
» Otopark Yönetimi
 
 

Bekçi Tur Saati


Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemine Genel Bakış: 

• Orjinal Alman Bekçi Saatleriyle bekçinizin nöbet sırasında uyuyup uyumadığını yada devriyerleri tam atıp atmadığını kontrol edebilirsiniz. Sadece yönetici tarafından açılan özel muhafazasında bekçinize ait devriye raporlarını günlük, haftalık, aylık Sistem Kontrol noktaları ve cihazlardan oluşur.

Bekçi Devriye Tur Kontrol Saati: Her biri özel numaraya sahip olan kontrol noktaları, kendi muhafazasındaki kutusu ile sizin belirlediğiniz, müessesenizde özellikle güvenlikçinin dolaşmasını istediğiniz yerlerde, duvara monte edilir ve güvenlikçi, gece tura başladığında, cihazı alarak bu kontrol noktalarını ziyaret eder. Duvardaki kutularda bulunan özel numaralı anahtarları, güvenlikçi kendisindeki cihaza yerleştirerek bir tur çevirir. Böylece cihazın içerisindeki rulo kağıdına (Bakınız kağıt rulo için) anahtar numarası, gidilen saat ve dakika yazılır. Böylece sizler, güvenlikçinizin gece boyunca kaç tur attığını ve hangi noktalara ne zaman gittiğini görebilirsiniz.Duvardaki kutularda bulunan özel numaralı anahtarları, güvenlikçi kendisindeki cihaza yerleştirerek bir tur çevirir. Böylece cihazın içerisindeki rulo kağıdına (Bakınız kağıt rulo için) anahtar numarası, gidilen saat ve dakika yazılır. Böylece sizler, güvenlikçinizin gece boyunca kaç tur attığını ve hangi noktalara ne zaman gittiğini görebilirsiniz.

Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Avantajı: Model 60 Cihazının Mekanik saate ve bilgisayarlı sistemlere nazaran avantajı nelerdedir ? Cihazınız bir adet orta boy pille çalışmaktadır. Herhangi bir bilgisayarda veyahut başka bir ekipmana gerek kalmaksızın güvenlikçinizin dolaşmış olduğu tur raporlarını kolayca alabilir ve bunu uzun yıllar saklayabilirsiniz.cihazınızı mekanik saatlerden ayıran en büyük özelliği her gün açılmasına gerek duyulmamasıdır. Şirketinizden uzun süre ayrı kalmanız söz konusu olduğunda cihazınızın 1.000 işaretlemeye kadar olan raporları kendi içerisinde saklı tutar. Takriben bu rakam 2 haftalık bir zamana tekamül eder. Kontrol noktalarının sayısını ihtiyacınız doğrultusunda azaltabilir veya çoğaltabilirsiniz.Kötü niyetli ve yetkisiz kişilerce saatin açılması durumunda cihazın bunu rapor edebilme özelliği vardır.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Map

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (212) 603 0081
info@tekvetek.com
Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler
İstanbul Türkiye