Herşey Kontrol Altında...
Türkçe English
 
   MENÜLER
Biyometrik Çözümler
» iris tanıma
» Yüz tanıma
» Damar Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» ses tanıma
RFID Çözümleri
» Araç Takip
» Hasta Takip
» Hayvan Takip
» Kamyon Takip
» Demirbaş Takip
» Kartlı Geçiş Panelleri
Güvenlk Çözümleri
» Bekçi Tur Saati
» CCTV Kamera
» Metal Dedektörler
» X-Ray Cihazları
» Güvenlik Tur Kontrol
» Anahtar Yönetimi
» Turnike ve Bariyerler
Yazılım Çözümleri
» Personel Kontrol
» Geçiş Kontrol
» Spor ve Sağlık Klübü
» Yemekhane
» Akıllı Kart Sistemi
» Otopark Yönetimi
 
 

Metal Dedektörler


Gizli Genel Hassasiyet Butonu: 

• Güvenlik danışmanları ve kordinatörleri, doğabilecek tarama risklerine engel olmak amacıyla dedektörlerin hassasiyetlerinin kullanıcı insiyetifinde olmamasını isterler.Metal dedektör şartnamelerinin en önemli maddesi olan, hassasiyet ayarının şifre veya kilit altında olması ilkesinden hareketle genel hassasiyet butonunu kabza içinde korumaya almıştır.

Yüksek Hassasiyet: Tespit edilmek istenilen nesnelerin silah harici fünye ve pil gibi küçük parça olabileceği ve mevsimsel (kış) giyim farkları da dikkate alındığında düşük hassasiyetli dedektörlerin algılama mesafesi dışında kalma riski çok yüksektir.El dedektör ile gereken yüksek hassasiyet seviyelerinde taramayaparken, cihazın yan tarafında bulunan titreşim butonu ile kolaylıkla vip geçişlerde cihaz titreşim moduna geçebilir.

Geniş Tarama Bobini ile Tarama: Ddedector , sahip olduğu 21,0 cm. uzunluğundaki bobini ile mümkün olan en geniş yüzeyi en kısa zamanda ve en hatasız tarar.

El Dedektörü Genel Özellikler: Alarm:Sesli, ışıklı ve Titreşimli,Açma/Kapama:2 pozisyonlu açma/kapama düğmesi (pozisyon 1-kapalı, 2-Açık ) Şarj Süresi:14 saat (pili cihazdan çıkarmaya gerek yoktur). Isı Şartları : -200 ila 700 %95 Bağıl Nem.Frekans:95 kHz. Aksesuar:220 V şarj tertibatı (pil hariç) Orjinal deri kemerde taşıma askısı. Ağırlık:0.6 kg Genişlik : 82 mm Kalınlık : 412 mm Uzunluk : 419 mmBakım: Herhangi bir alete (tornavide vb.) gerek duyulmaksızın sadece sürgülü kapağın açılması ve pilin içeri bırakılarak, kapağın tekrar sürülmesi ile sağlanır. Dedektör Bataryası : 9V pil ile 80 saat hizmet verir..Batarya Seviyesi Kontrolü Şarjlı batarya %10 seviyesine indiğinde otomatik olarak arama sesinin değişimi ile kullanıcıya bildirir.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Map

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (212) 603 0081
info@tekvetek.com
Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler
İstanbul Türkiye