Herşey Kontrol Altında...
Türkçe English
 
   MENÜLER
Biyometrik Çözümler
» iris tanıma
» Yüz tanıma
» Damar Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» Parmak İzi Tanıma
» ses tanıma
RFID Çözümleri
» Araç Takip
» Hasta Takip
» Hayvan Takip
» Kamyon Takip
» Demirbaş Takip
» Kartlı Geçiş Panelleri
Güvenlk Çözümleri
» Bekçi Tur Saati
» CCTV Kamera
» Metal Dedektörler
» X-Ray Cihazları
» Güvenlik Tur Kontrol
» Anahtar Yönetimi
» Turnike ve Bariyerler
Yazılım Çözümleri
» Personel Kontrol
» Geçiş Kontrol
» Spor ve Sağlık Klübü
» Yemekhane
» Akıllı Kart Sistemi
» Otopark Yönetimi
 
 

Anahtar Yönetimi


Anahtar Takip Sistemi Nedir ?

• Kaybolan ve Çalınan anahtarlara son vermek için tasarlanan KEYWATCHER VE KEYBANK son derece basit ve kullanışlıdır.Anahtar karışıklığını ve yetkisiz kullanımı ortadan kaldırır. Yetkililer istedikleri anahtarları almak istediklerinde şifre, Proximity Kartlı veya Parmak izlerini dolapta kontrol ettirmeleri gerekiyor.Her kullanıcının kendine ait şifresi yetkili oluğunu anahtara yetkili olduğu gün ve saatlerde geçerli olacaktır.Akıllı anahtarlıklar sayesinde hangi anahtarın saat kaçta iade olduğu takip edilebilmektedir.Vaktinde dönmeyen anahtar olduğu zaman dolap alarm çaldırabilir. Keywatcher Anahtar Takip Sistemi Özellikleri: Anahtarlara erişim için Zaman cinsinden yetkilendirme vardır.Anahtarlara erişim için Güvenlikçi Personel yetkilendirme vardır.Parmak izli ve Proxy Kart gibi sistemlerle entegre çalışır.Sistemden anahtarları hangi personelin ne zaman aldığı ne zaman teslim ettiği ayrıntılı raporlarla ortaya çıkarılır. 

Kullanım Alanları: Anahtar takip sistemi hemen hemen her sektörde mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında firma içerisindeki anahtarlı giriş çıkışları denetlemek için kullanılır. Firmanın araçları dahil her türlü anahtarının yerleştirileceği bu dolaplar sayesinde her önüne gelen anahtarları alamayacaktır. Anahtarın alınabilmesi için girilecek parmak izi veya şifre sadece kişiye ait olduğu için sorumluluk sahibi olunabilecek ve kaybolma durumunda rapor alarak kaybeden kişiyi rahatlıkla bulabileceksiniz. 

Anahtar Takip Programı Yazılımı Genel Özellikler: Online/Offline İletişim, SQL veritabanı, TCP/IP Bağlantı , Personel bazında raporlar., Anahtar bazında raporlar, Saat ve tarih bazlı raporlar.

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Map

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (212) 603 0081
info@tekvetek.com
Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler
İstanbul Türkiye