Herşey Kontrol Altında...
Türkçe English
 

Araç Takip Cihazı


TekveTek

1.Araç Takip DPL V3 Base Modeli


Kompakt Tasarım

Minimal tasarımı GPS alıcısı ve GSM antenini bünyesinde barındırarak tamamen güvenli ve fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır.


Dahili Hafıza ve Sıkıştırma

Dahili hafıza ve sıkıştırma özellikleri sayesinde veri kaybı yaşanmaz. Daha fazla veri daha düşük iletişim maliyetiyle iletilir.


Gelişmiş Mikroişlemci

Uzaktan erişimle programlanabilme özelliği ile mevcut fonksiyonlar değiştirilerek gelecekteki taleplerinizde karşılanır.


Esnek raporlama

Belirlenen kriterlere göre hazırlanan anlık yada e-mail adresine istenen formatta gönderilmek üzere periyodik raporlama olanakları sunulur.


Etkin filo yönetimi

Araçların gün içerisindeki güzergah bilgilerini gerçek zamanlı olarak görüntülemenin yanı sıra, iş programlarına uygun rota planlarını hazırlayarak filonun daha etkin yönetimine imkan sağlar.


Mobil uyarı

Belirlenen kriterlere göre SMS, e-mail ve on-line ekran uyarısı ile anında kullanıcılara mesaj iletimi gerçekleştirir.


Mobil Portal

Wap desteği ile her yerden sadece cep telefonu kullanarak filo bilgilerine ulaşılır. Araçlar harita üzerinden takip edilir.


Size Özel Harita

Farklı harita seçeneklerine ek olarak, üzerinde ihtiyaçlara göre işaretleme yapılabilen, size özel DPL harita seçeneği sunulur.


Online Araç Bilgileri

Araç konumunun yanı sıra hız, sıcaklık, motor, kapı durumu gibi sayısız araç bilgisini görüntüleyebilme imkanı sağlar.


DPL (Dual Purpose Locator)

Düşük maliyetli az enerji tüketen ve yüksek performanslı bir cihazdır. Uygulama alanımız bireysel kullanımdan başlayarak yüklü takip sistemlerine uzanan bir yelpazede görüntüleme raporlama ve takip sistemini içermektedir.

DPL ünitesinin geniş boyutta programlama alanına sahip olan güçlü mikroişlemcisi kullanıcılara var olan özelliklerini değiştirebilme ve kendileri için uygun gördükleri yeni özellikleri ekleme imkanı sağlamaktadır. Benzersiz tasarımı ile cihazın ömrü kullanıcıların gelecekteki taleplerini de karşılayacak yapıdadır.

DPL, yüksek hassasiyetteki GPS alıcısı uzun ömürlü şarj edilebilir batarya, GPRS cep telefonu modülü, kulaklık ve mikrofon girişi, alarm butonu için ek giriş, switch bağlantısı, kapı sensörü, hareket sensörü donanımlarına sahiptir. Ayrıca opsiyonel olarak parmak izi yada keypad ile şifrelemeye olanak tanıyan ek donanımlar için de DPL üzerinde ek girişler bulunur.

Araç takibi kullanımında, cihazın elektriği kesildiği taktirde bile üzerindeki batarya cihazı besleyerek güvenlik gerekçeleri ve çalınma gibi durumlar için aracın takibini olanaklı kılmaktadır.

Küçük ebatları ve dahili bataryası istenildiği takdirde DPL' in personel takibi için kullanımına olanak sağlar.

2.Araç Takip DPL V3 BA Modeli


Base Model + İvmeölçer

Base modelin özellikleri yanı sıra ivmeölçer ile aracın ani hareketlerde, frenleme, hızlanma ve dönüşlerde maruz kaldığı G-force kuvvetini ölçülmesini sağlar. Sadece sürücünün aracı ne zaman ve nerde kullandığı değil ayrıca nasıl kullandığı hakkında da bilgi sahibi olunmasını sağlar. Ek olarak Safety-Stars™ yazılımı ile sürücülerin güvenli sürüş davranış örnekleri ile ilgili, kalkış, hızlanma, fren, dönüş, savrulma, düşük ve yüksek etki olayları bilgisi ve daha fazlası hakkında raporlama alınabilir.

    
3.Araç Takip DPL V3 BBA Modeli


Base Model + İvmeölçer + Dahili Batarya

Base modelin özelliklerine artı olarak içerisinde hem ivmeölçer ile beraber Safety-Stars™ yazılımı, hem de harici batarya mevcuttur. Harici batarya sayesinde herhangi bir elektrik kesilmesinde veya dışarıdan cihaza bir müdahale yapılmasına rağmen cihazın çalışmaya devam ederek sinyal göndermesini sağlar.

    
4.Araç Takip DPL V3 Premium Modeli


Base Model + İvmeölçer + Dahili Batarya + Çift Yönlü İletişim

En gelişmiş modelimiz olup Base modelinin özelliklerinin yanı sıra içerisinde hem ivmeölçer ile beraber Safety-Stars™ yazılımı, hem de harici batarya mevcuttur. Ek olarak CANbus entegrasyonu ile araç bilgisayarından motor devri, yakıt seviyesi, hatta lastik patlak, emniyet kemeri bilgisi, Mobileye ve daha fazlası hakkında raporlama alınabilir. Hoparlör ve mikrofon eklentileri sayesinde ise seyir halindeyken, araç ile sadece aracın içi istendiğinde dinlenebilir veya çift yönlü sesli görüşme de yapılabilir.

5.Motosiklet Takip DPL V3 WP Modeli


Base Model + İvmeölçer + Dahili Batarya + Su Geçirmez Özelliği

Motosikletler için özel olarak su geçirmez yapıda tasarlanmıştır. Özellik olarak base modele ek olarak içerisinde harici batarya ve ivmeölçer bulunur. Gelişmiş hareket sensörleri sayesinde motosikletin devrilme veya hareket ettirme durumunda anında kullanıcıyı uyarma özelliğine sahiptir. Ayrıca diğer modellerde olduğu gibi takip, rölanti ve km bilgisi raporlanabilmekte vede rota planlama ile daha etkin bir şekilde motosiklet filoları yönetilebilmektedir.

 

 
 
Bizimle İrtibat Kurun

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Map

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 (212) 603 0081
info@tekvetek.com
Yenibosna 29 Ekim Cad.Kuyumcukent 1. Plaza No 8 Kat6 P.K.34197 Bahçelievler
İstanbul Türkiye